XXVI Plebiscyt na najpopularniejszych żużlowców, trenerów i działaczy 2015 roku

Aktualne wyniki głosowania (stan na: 28-09-2016, 12:09)

Kategoria 1
10 Najpopularniejszych Żużlowców


1
Damian Baliński ŻKS ROW Rybnik

2
Krzysztof Buczkowski GKM Grudziądz

3
Tomasz Chrzanowski KSM Krosno

4
Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław

5
Patryk Dudek Falubaz Zielona Góra

6
Tomasz Gollob GKM Grudziądz

7
Jarosław Hampel Falubaz Zielona Góra

8
Maciej Janowski Betard Sparta Wrocław

9
Janusz Kołodziej Unia Tarnów

10
Adrian Miedziński KS Toruń

11
Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno

12
Przemysław Pawlicki Fogo Unia Leszno

13
Piotr Protasiewicz Falubaz Zielona Góra

14
Paweł Przedpełski KS Toruń

15
Rafał Trojanowski Speedway Wanda Kraków

16
Sebastian Ułamek ŻKS ROW Rybnik

17
Piotr Świst Polonia Piła

18
Szymon Woźniak Polonia Bydgoszcz

19
Grzegorz Zengota Fogo Unia Leszno

20
Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów

Twój głos:

1.   
2.   
3.   
4.   
5.   
6.   
7.   
8.   
9.   
10.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu:
30 stycznia 2016 r.

Głosowanie trwa do
23 stycznia 2016 r., godz. 20.00

Kategoria 2
Najpopularniejsi Trenerzy PGE EKSTRALIGI


1
Paweł Baran Unia Tarnów

2
Piotr Baron Betard Sparta Wrocław

3
Stanisław Chomski Stal Gorzów

4
Adam Skórnicki Fogo Unia Leszno

Kategoria 3
Najpopularniejsi Trenerzy NICE PLŻ


1
Marek Cieślak MDM Komputery ŻKS Ostrovia

2
Jan Grabowski ŻKS ROW Rybnik

3
Nikołajs Kokins Lokomotiv Daugavpils

Kategoria 4
Najpopularniejsi Trenerzy P2LŻ


1
Grzegorz Dzikowski Wybrzeże Gdańsk

2
Ireneusz Kwieciński KSM Krosno

3
Janusz Michaelis Polonia Piła

Kategoria 5
Fair Play


Zjednoczenie środowiska i akcje charytatywne na rzecz Darcy'ego Warda

Kategoria 6
Objawienie Sezonu


1
Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław

2
Dominik Kubera Fogo Unia Leszno

3
Krystian Rempała PGE Stal Rzeszów

Kategoria 7
Junior Roku


1
Mateusz Borowicz ŻKS Ostrovia

2
Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław

3
Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno

4
Paweł Przedpełski KS Toruń

5
Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów

Kategoria 8
Pechowiec Roku


Na prośbę Czytelników w tej kategorii - ze względu na liczne kontuzje – w tym roku zrezygnowaliśmy z przyznania statuetki.

Kategoria 9
Najsympatyczniejszy Żużlowiec


1
Maciej Janowski Betard Sparta Wrocław

2
Maksym Drabik Betard Sparta Wrocław

3
Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno
4
Kacper Woryna ROW Rybnik

5
Grzegorz Zengota Fogo Unia Leszno

Kategoria 10
Działacz Roku PGE EKSTRALIGI


1
Krystyna Kloc Betard Sparta Wrocław
za całokształt pracy w klubie

2
Piotr Rusiecki Fogo Unia Leszno
za zbudowanie mocnej drużyny, która wygrała ligę

3
Łukasz SadyUnia Tarnów
za stworzenie drużyny, którą była jedną z niespodzianek ligi

4
Przemysław TermińskiKS Toruń
za prowadzenie klubu na wysokim poziomie

Kategoria 11
Działacz Roku NICE PLŻ


1
Krzysztof Mrozek ŻKS ROW Rybnik
za prowadzenie klubu na wysokim poziomie

2
Witold Skrzydlewski Orzeł Łódź
za utrzymywanie sportu żużlowego w Łodzi

3
Walerij Szydłowski Lokomotiv Daugavpils
za stworzenie drużyny, która wygrała ligę

4
Mirosław Wodniczak Ostrovia Ostrów
za organizację wspaniałych imprez pozaligowych

Kategoria 12
Działacz Roku P2LŻ


1
Tomsze Soter Polonia Piła
za zbudowanie silnej drużyny

2
Janusz Steliga KSM Krosno
za całokształt pracy i wzorowe prowadzenie klubu pod względem finansowym

3
Tadeusz Zdunek Wybrzeże Gdańsk
za uratowanie sportu żużlowego w Gdańsku

Kategoria 13
Widowiskowa Jazda


1
Peter Kildemand PGE Stal Rzeszów

2
Janusz Kołodziej Unia Tarnów

3
Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno

4
Darcy Ward Falubaz Zielona Góra

5
Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów

Kategoria 14
Mister Elegancji


1
Greg Hancock PGE Stal Rzeszów

2
Grzegorz Zengota Fogo Unia Leszno

3
Martin Vaculik Unia Tarnów

Kategoria 15
Najpopularniejsi Obcokrajowcy


1
Greg Hancock PGE Stal Rzeszów

2
Nicki Pedersen Fogo Unia Leszno

3
Emil Sajfutdinow Fogo Unia Leszno

4
Martin Vaculik Unia Tarnów

5
Darcy Ward Falubaz Zielona Góra

6
Tai Woffinden Betard Sparta Wrocław

Kategoria 16
Krajowa Impreza Roku


1
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gorzowie

2
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi w Lesznie

3
Turniej par "Speedway Reaktywacja" w Świętochłowicach

Kategoria 17
Międzynarodowa Impreza Roku


1
Grand Prix Polski w Toruniu

2
Finał SEC w Ostrowie

3
Grand Prix Challenge w Rybniku

Kategoria 18
Dętka Roku 2015


1
Przygotowanie toru przez firmę Ole Olsena, podczas Grand Prix w Warszawie

2
Decyzja o niedopuszczeniu Lokomotivu Daugavpils do rozgrywek Ekstraligi

3
Nierozważna polityka finansowa niektórych klubów, które ciągle podpisują wirtualne kontrakty

4
Kontrowersje sędziowskie, których nie brakowało

Partnerzy
sportowefakty.wp.pl PZM PGE Ekstraliga
Sponsorzy




Patroni medialni